5. 8. 2014

Kompava.cz

Krásný den!


Nedávno mne oslovila firma Kompava, která se zabývá prodejem home page kompavy. Já ososbně jsem si vybrala 2 výrobky, které mne zaujaly  a které jsem chtěla otestovat a protože již hodně dlouho jsem zvažovala  zakoupení proteinovo - tukových tyčinek, tak nabídka mi přišla v pravou chvíli.
 Jedním z výrobků je tedy proteinové tyčinky, která má vynikající hodnoty , hlavním přínosem je nízký obsah sacharidů, což preferuji v mé přípravě na soutěž. Tyčinka je velmi chutná, příchuť vanilka - mandle a já ji vřele doporučuji.  Na trhu jsem tak ideální složení nenašla a určitě tyto tyčinky budu objednávat nadále.


Dále jsem si vybrala od Kompavy Glutamin, který potřebuji ve své přípravě na podzimní soutěž. Jedná se o výživový doplněk, který má  příznivý vliv na:
-   posílení imunitního systému v období stresu a zátěže
-   ochranu svalových bílkovin před destrukcí
-   podporu svalové činnosti
-   podpora mentální činnosti

Já glutamin beru ráno, před tréninkem, po tréninku a večer z důvodu udržení svalové hmoty, prášek rozpustím ve vodě a vypiji. Prášek je bez chuti.

http://www.kompavacz.cz/produkt/regeneracia-svalov-kompava-glutamin.html

Kompava má mnohem více výrobků a pokud Vás zaujal nějaký, který jsem si vybrala já tak  můžete objednávat na www.kompavacz.cz

Na pravé straně blogu je odkaz, který při rozkliknutí vás přesměruje přímo na stránky Kompavy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím neregistrované o použití: název/adresaURL, zadejte jen jméno nebo přezdívku. Prakticky jste stejně anonymní a lépe se v tom orientují čtenáři včetně mě. Děkuji.